brafitting-heiko.pl


O nas

NASZA FIRMA ISTNIEJE NA RYNKU OD 1974 ROKU OD ROKU 1999 ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ELEGANCKIEJ BIELIZNY ORAZ PRODUKCJĄ I SPRZEDAŻĄ KOSTIUMÓW KAPIELOWYCH .

        Dysponujemy dużym wyborem rozmiarów bielizny różnych firm. Przede wszystkim troszczymy się o zapewnienie odpowiedniej oferty dla szczególnie wymagających pań, poszukujących idealnie dobranych biustonoszy z dużymi rozmiarami miseczek od obwodu 60
       Oferujemy bieliznę dla kobiet:
                     dojrzałych, 
                     karmiących matek, 
                     młodych z dużym biustem, 
                     korygującą , 
                     ślubną, 
                     sportową dla kobiet aktywnych.

     Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oferujemy klientkom profesjonalną obsługę przy doborze bielizny zapewniając dyskretną i fachową pomoc w naszym sklepie przy ul. Grochowskiej 237 w Warszawie. 
           W razie potrzeby robimy niewielkie poprawki na życzenie klientek np . przestawienie lub skrócenie ramiączek, zmniejszenie obwodu i inne  drobne zmiany.
Przerabiamy biustonosze zwykłe na " do karmienia"
       Bezstresowy klimat i przyjazna atmosfera  naszego sklepu sprawia, że nasze klientki chętnie do nas wracają od wielu lat, niejednokrotnie przyjeżdżając z odległych rejonów miasta.
 

       Przy okazji serdecznie dziękujemy naszym miłym klientkom za pozytywne opinie na forach internetowych………..

 

powrót

Gdzie jesteśmy

Sklep znajduje się przy ul. Grochowskiej 237 w Warszawie pomiędzy ul. Siennicką i Modrzewiową vis a vis ul. Kickiego przy przystanku tramwajowym.

tel. 22-813 40 08

więcej informacji